Oferta/Cennik

W zależności od Państwa potrzeb proponuję różne rodzaje pomocy. Terminy spotkań / kontaktów ustalane są indywidualnie, w dogodnych dla klienta godzinach. Wizytę można zarezerwować telefonicznie lub przez kalendarz online:

Marta Ko�acka - ZnanyLekarz.pl


Spotkanie osobiste - 200 złotych za 55 minut

Kiedy chcesz zmienić coś w swoim życiu, zachowaniu lub związku albo wydarzyło się coś, o czym chcesz porozmawiać.
Jak Umów się na spotkanie telefonicznie (nr tel. 690 979 901) lub mailowo (martakolacka@psychologseksuolog.pl). Spotkania odbywają się w gabinecie przy alei Solidarności 84 lok. 6 w Warszawie (Wola-Śródmieście, skrzyżowanie al. Solidarności i al. Jana Pawła II).


Terapia pary - 300 złotych za 90 minut

Kiedy chcecie zmienić coś w Waszym związku, zależy Wam na doskonaleniu się dla siebie na wzajem, lub chcecie się rozstać bez zadawania sobie dodatkowego bólu.
Jak Umówcie się na wspólne spotkanie telefonicznie (nr tel. 690 979 901) lub mailowo (martakolacka@psychologseksuolog.pl). Spotkania odbywają się w gabinecie przy alei Solidarności 84 lok. 6 w Warszawie (Wola-Śródmieście, skrzyżowanie al. Solidarności i al. Jana Pawła II).Informacje dodatkowe:


Wszelkie dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do kontaktu z klientem i nie są przekazywane osobom trzecim zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

Podczas świadczenia wszelkich form pomocy psychologicznej czy seksuologicznej zobowiązuję się do przestrzegania zasad etyki zawodu psychologa włącznie z zasadą dyskrecji i poufności.

Rachunek wysyłam na życzenie klienta.

Możliwe płatności za pośrednictwem systemu PayPal.