Oferta/Cennik

W zależności od Państwa potrzeb proponuję różne rodzaje pomocy. Terminy spotkań / kontaktów ustalane są indywidualnie, w dogodnych dla klienta godzinach. Wizytę można zarezerwować telefonicznie lub przez kalendarz online:

Marta Koacka - ZnanyLekarz.pl


Kontakt mailowy/prywatna wiadomość - 50 złotych za odpowiedź*

Kiedy zależy Ci na pełnej anonimowości, potrzebujesz odpowiedzi na konkretne pytanie lub ukierunkowania w działaniach do poradzenia sobie z jakimś problemem.
Jak 1. Wpłać podaną kwotę na konto nr 47 1050 1025 1000 0090 7459 6884, w tytule podając swój adres mailowy lub login ze strony psychologseksuolog.pl.
2. Jak najdokładniej opisz problem w mailu/prywatnej wiadomości. Im więcej szczegółów będzie zawierać Twoja wiadomość, tym dokładniejsza będzie odpowiedź.
3. Odpowiedź otrzymasz po wpłynięciu przelewu.
4. Jeśli chcesz uzyskać odpowiedź szybciej, wyślij potwierdzenie przelewu na martakolacka@psychologseksuolog.pl. Otrzymasz ją w ciągu 72 godzin od wysłania potwierdzenia.

*Jeśli w Państwa odczuciu odpowiedź jest niewystarczająca, oferuję zwrot pieniędzy lub uzupełnienie wiadomości.


Rozmowa przez komunikator Skype - 100 złotych za 75 minut

Kiedy potrzebujesz odpowiedzi na konkretne pytanie, rozmowy o problemie lub psychologicznego wsparcia i chcesz widzieć osobę z którą rozmawiasz, a spotkanie osobiste jest niemożliwe.
Jak 1. Wpłać podaną kwotę na konto nr 47 1050 1025 1000 0090 7459 6884, w tytule podaj swój adres mailowy lub login ze strony psychologseksuolog.pl.
2. Wyślij mail na adres martakolacka@psychologseksuolog.pl lub prywatną. wiadomość na forum psychologseksuolog.pl z 3 proponowanymi terminami spotkania oraz dane kontaktowe Skype'a lub umów się telefonicznie (nr tel. 690 979 901).
3. Po potrzymaniu wpłaty otrzymasz potwierdzenie terminu.
4. Jeśli zależy Ci na szybkim kontakcie, wyślij potwierdzenie przelewu na martakolacka@psychologseksuolog.pl. Istnieje możliwość kontaktu tego samego dnia.


Terapia pary - rozmowa przez komunikator Skype - 140 złotych za 90 minut

Kiedy chcecie zmienić coś w Waszym związku, zależy Wam na doskonaleniu się dla siebie na wzajem, lub chcecie się rozstać bez zadawania sobie dodatkowego bólu, a spotkanie osobiste jest niemożliwe.
Jak 1. Wpłać podaną kwotę na konto nr 47 1050 1025 1000 0090 7459 6884, w tytule podaj swój adres mailowy lub login ze strony psychologseksuolog.pl. 2. Wyślijcie mail na adres martakolacka@psychologseksuolog.pl lub prywatną wiadomość na forum psychologseksuolog.pl z 3 proponowanymi terminami spotkania, które Wam odpowiadają oraz dane kontaktowe Skype'a lub umówcie się telefonicznie (nr tel. 690 979 901). 3. Po potrzymaniu wpłaty otrzymacie potwierdzenie terminu. 4. Jeśli zależy Wam na szybkim kontakcie, wyślijcie potwierdzenie przelewu na martakolacka@psychologseksuolog.pl. Istnieje możliwość kontaktu tego samego dnia.
3. Po potrzymaniu wpłaty otrzymasz sms-owe potwierdzenie terminu.
4. Jeśli zależy Ci na szybkim kontakcie telefonicznym, wyślij potwierdzenie przelewu na martakolacka@psychologseksuolog.pl. Istnieje możliwość kontaktu tego samego dnia.


Spotkanie osobiste - 120 złotych za 75 minut

Kiedy chcesz zmienić coś w swoim życiu, zachowaniu lub związku albo wydarzyło się coś, o czym chcesz porozmawiać.
Jak Umów się na spotkanie telefonicznie (nr tel. 690 979 901) lub mailowo (martakolacka@psychologseksuolog.pl). Spotkania odbywają się w gabinecie przy alei Solidarności 84 lok. 6 w Warszawie (Wola-Śródmieście, skrzyżowanie al. Solidarności i al. Jana Pawła II).


Terapia pary - 160 złotych za 90 minut

Kiedy chcecie zmienić coś w Waszym związku, zależy Wam na doskonaleniu się dla siebie na wzajem, lub chcecie się rozstać bez zadawania sobie dodatkowego bólu.
Jak Umówcie się na wspólne spotkanie telefonicznie (nr tel. 690 979 901) lub mailowo (martakolacka@psychologseksuolog.pl). Spotkania odbywają się w gabinecie przy alei Solidarności 84 lok. 6 w Warszawie (Wola-Śródmieście, skrzyżowanie al. Solidarności i al. Jana Pawła II).Informacje dodatkowe:


Wszelkie dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do kontaktu z klientem i nie są przekazywane osobom trzecim zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

Uzyskane odpowiedzi mogą być publikowane tylko po uzyskaniu pisemnej zgody.

Podczas świadczenia wszelkich form pomocy psychologicznej czy seksuologicznej zobowiązuję się do przestrzegania zasad etyki zawodu psychologa włącznie z zasadą dyskrecji i poufności.

Rachunek wysyłam na życzenie klienta.

Możliwe płatności za pośrednictwem systemu PayPal.